O NÁS

IMT Záhrady – okrasné záhrady, ktoré budete milovať

Sme tím ľudí, ktorí milujú svoju prácu a berú ju ako hobby a vášeň. Už od roku 1993 prinášame komplexné riešenia pre projekty milovníkov prírody, rastlín a života. Tvorbe záhrad sa tak venujeme už viac ako 3 dekády, počas ktorých sa nám podarilo nadobudnúť neoceniteľné skúsenosti a zručnosti, ktoré teraz vkladáme do každej okrasnej záhrady. Aj tej vašej!

Okrasné záhrady, to je flóra, voda a kameň na dosah ruky

Ponúkame široký rozsah prác so zmyslom pre detail a kreativitu tak, aby sme dokázali uspokojiť aj tie najnáročnejšie túžby. Našim cieľom je vytváranie jedinečných záhradných diel v súlade s architektúrou domu, ktoré vám poslúžia ako miesto na oddych a relaxáciu. Pracujeme nielen s rastlinami, ale aj s prírodným kameňom, ktorý citlivo ukladáme do scenérií, murujeme a budujeme akékoľvek vodné prvky v záhradách, na terasách a v interiéroch.

Okrem toho navrhneme osvetlenie záhrady, ktoré k tomuto miestu neodmysliteľné patrí a vytvorí tak čarovnú atmosféru aj vo večerných hodinách. Tým však naša práca nekončí! Po vytvorení vašej novej okrasnej záhrady sa postaráme aj o jej údržbu a zákazníkovi sme neustále k dispozícii. Jednoducho spoľahlivé, kvalitné a komplexné riešenia založené na 30-ročnej tradícii.

Naše 3 hlavné činnosti:

•REALIZÁCIA ZÁHRAD

Návrh a realizácia rôznych tematických záhrad na mieru a bez akýchkoľvek starostí. Po konzultácii zaevidujeme vaše požiadavky, vezmeme do úvahy vašu predstavu a všetko zapracujeme do návrhu, ktorý sa potom perfektne ukáže vo výsledku.

•VYTVÁRANIE VODNÝCH PRVKOV

Navrhujeme a realizujeme rôzne vodné prvky, akými sú záhradné okrasné jazierka, kúpacie jazierka, biojazerá na kúpanie, krajinárske a moderné bazény, vodopády , stekajúce vodné steny či solitérne kamene obtekajúce vodou a fontány.

•PRÁCE S KAMEŇOM

Venujeme sa prakticky všetkým prácam spojeným s prírodným kameňom, ako napríklad murovaniu, lepeniu kameňa, obkladaniu a pokládke. Okrem toho dodávame a umiestňujeme solitérne kamene, kamennú drť či omieľané kamenivo rôznych veľkostí.