JAZERÁ NA PLÁVANIE

Kúpacie jazierka ako úžasné spojenie bazénu a jazera

Hľadáte zlatú strednú cestu medzi dvomi najobľúbenejšími vodnými prvkami v záhradách – bazénomjazierkom? Kúpacie jazierko je presne tým, čo potrebujete. A my vám ho pripravíme na mieru!

Jazierko na plávanie je ekologickou voľbou, ktorá v sebe prelína čaro z vlastného jazera a funkčnosť bazénu, v ktorom si môžete každý deň zaplávať. Kúpacie jazierka bývajú doplnené o flóru, kamenné aplikácie, ale aj o ďalšie vodné prvky, akými sú vodné steny alebo vodopády.

Práve takéto jazierko je tým, čo vašu záhradu môže skompletizovať. Blízkosť čistej vody, čerstvý vzduch, ticho – toto všetko vytvorí miesto, na ktoré sa budete radi vracať. Vy aj vaši blízki.

Jazierka na plávanie

•Vlastný bazén

Kúpacie jazierko je symbiózou bazéna a jazierka. Nielenže sa bude takéto jazierko vo vašej záhrade perfektne vynímať, kedykoľvek si v ňom môžete aj zaplávať. Úžasná atmosféra, ktorú tento doplnok vytvorí, je vítaným bonusom.

•Čistá voda

Vďaka spoľahlivým filtračným zariadeniam, ale aj rastlinámbaktériám bude voda na plávanie žiarivo čistá, zdravotne nezávadná a bude vás lákať pri každom pohľade.

•Unikátny vzhľad

Okrasný kameň a ďalšie vodné prvky zabezpečia, že vaše kúpacie jazierko bude komplexným doplnkom s unikátnym vzhľadom, ktorý vo vašej okrasnej záhrade chýbal.

Naši zákazníci hovoria, že vlastné jazierko na kúpanie urobilo z ich okrasnej záhrady ešte čarovnejšie miesto. A my nemôžeme nesúhlasiť. Presvedčte sa o tom aj vy – s radosťou vám vytvoríme oázu pokoja a miesto na odpočinok, ktorý si zaslúžite.

Ste z Bratislavy a okolia?

Ak áno, naše služby prinášame práve vám! Realizáciu jazierok na plávanie, ako aj ostatné služby ponúkame v Bratislave a v jej okolí. Tridsaťročná tradícia je garanciou kvality, spoľahlivosti a profesionálnosti.

Túžite po vlastnom kúpacom jazierku?

My vieme, že áno. Preto nás kontaktujte a prezradíme vám všetky detaily.

SLUŽBY